Szkolenie „Skuteczny apel o wsparcie”

Szkolenie „Skuteczny apel o wsparcie”

14 czerwca 2016 w naszym ośrodku odbyło się szkolenie „Skuteczny apel o wsparcie” dla podopiecznych, ich rodziców i opiekunów.

Na samym wstępie Anna Mowińska, pracująca na co dzień w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, przedstawiła podstawowe informacje na temat apeli – opowiedziała o zasadach, których trzeba przestrzegać, by stworzyć idealny apel.

Agata Faliszewska, psycholog z naszego ośrodka, mówiła o budowaniu relacji z potencjalnymi darczyńcami, podpowiadała, gdzie ich możemy spotkać i jak nawiązać pierwsze kontakty.

Konrad Wielądek, freelancer prowadzący media społecznościowe dla różnych instytucji, zapoznał nas z działaniami, jakie możemy podjąć w ramach dystrybucji apeli oraz akcji na facebooku.

Liliana Król-Wieczorek, mama Podopiecznej Fundacji – Antosi Wieczorek, opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z pozyskiwaniem środków na subkonto córki za pośrednictwem Internetu.

W atmosferze akceptacji i zaufania rodzice aktywnie dzielili się swoimi przeżyciami, udzielając porad innym. Każdy uczestnik szkolenia miał zapewnione materiały szkoleniowe.

Szkolenie moderowała Karolina Fluks z naszej Fundacji.

Dziękujemy bardzo za liczne przybycie. Wkrótce zaprosimy na kolejne szkolenia.

fot. Kamil Olechwirowicz