Impreza karnawałowa

Wiedząc, jak ważna dla naszych starszych podopiecznych jest integracja oraz wspólna, beztroska zabawa 14 stycznia br. w Ośrodku CEMICUS razem z Automobilklubem Polski zorganizowaliśmy imprezę karnawałową.

W przystrojonej kolorowymi balonami sali młodzież miała niespotykaną okazję wyt1ańczyć i wyskakać troski przy muzycznych hitach. Nie zabrakło konkursów i zabaw. Na uczestników imprezy czekała też niespodzianka – wyścigi! Na złożonym torze wyścigowym Carrera za pomocą kontrolerów każdy mógł sprawdzić się jako kierowca wyścigówki. Emocji było co niemiara, a chęć ujrzenia swojego nazwiska na tablicy zwycięzców oraz nagrody ufundowane przez sponsorów motywowała wszystkich uczestników zabawy do osiągania jak najlepszych wyników.

Mamy nadzieję, że wszyscy zaproszeni goście świetnie się bawili i na długo zapamiętają naszą imprezę karnawałową. Jednocześnie dziękujemy Automobilklubowi Polski za kolejne wsparcie naszych Podopiecznych, przede wszystkim Danielowi i Kubie Siemczuk, a także firmie Carrera, która udostępniła na tę okazję tor wyścigowy wraz z zestawem samochodów.