Bezpłatne konsultacje w CEMICUSie

Bezpłatne konsultacje w CEMICUSie

Serdecznie zapraszamy podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” i Fundacji Sedeka oraz ich rodziny na bezpłatne konsultacje indywidualne w Ośrodku Rehabilitacji CEMICUS:

  • PRAWNE w środy w godz. 10:00-13:00

Bezpłatne konsultacje prawne prowadzone są przez mecenas Jolantę Kolanek. Skorzystaj, jeśli potrzebujesz porady prawnej, informacji o przysługujących Ci prawach, wskazówek, w jaki sposób rozwiązać problem prawny, pomocy w sporządzeniu pisma. Z konsultacji można skorzystać osobiście lub przez telefon.

  • DIETETYCZNE w czwartki w godz. 9:00-10:00

Podczas konsultacji dietetyk Karolina Antosik przeprowadza wywiad dotyczący aktualnych nawyków żywieniowych, przekazuje zalecenia jak komponować codzienny jadłospis uwzględniający indywidualne potrzeby, preferencje i schorzenia oraz udziela cennych wskazówek, które pomogą w walce o zdrowie i szczupłą sylwetkę.

  • FIZJOTERAPEUTYCZNE w piątki godz. 8:00-9:00

Jeśli zmagasz się z: bólem, urazem, kontuzją, przeciążeniem, problemami z napięciem mięśniowym lub schorzeniami narządu ruchu, przyjdź na indywidualne konsultacje z fizjoterapeutą. Spotkanie obejmuje wywiad oraz badanie przedmiotowe, na podstawie którego określany jest stan funkcjonalny pacjenta. Następnie dobierany jest indywidualny plan rehabilitacji oraz zalecenia do samodzielnej pracy w domu. Konsultacje prowadzi fizjoterapeuta: Zofia Ryszkiewicz-Lepianka lub Rafał Ciechański.

Obowiązkowe zapisy: 881931049, kontakt@osrodekcemicus.pl

bezplatne zajecia_cemicus

Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dla uczestników dostępną tutaj.