Bezpłatne konsultacje w CEMICUSie

Bezpłatne konsultacje w CEMICUSie

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje indywidualne w Ośrodku Rehabilitacji CEMICUS:

  • PRAWNE w środy w godz. 10:00-13:00

Podczas bezpłatnej konsultacji radca prawny Jolanta Kolanek udziela porad prawnych, informacji o przysługujących prawach, pomaga w rozwiązaniu problemów prawnych oraz sporządzaniu pism. Z konsultacji można skorzystać osobiście lub przez telefon.

  • NEUROLOGOPEDYCZNE w czwartki w godz. 9:00-10:00

Celem konsultacji jest poznanie problemu pacjenta oraz określenie zaleceń dotyczących dalszego postępowania z zakresów: rehabilitacji neurologopedycznej dla osób z problemami neurologicznymi, emisji i higieny głosu dla osób zawodowo posługujących się głosem oraz treningu oddechowego i relaksacyjnego dla osób odczuwających przewlekły stres. Konsultacje prowadzi neurologopeda Dorota Archicińska-Powalska.

  • FIZJOTERAPEUTYCZNE w piątki godz. 8:00-9:00

Jeśli zmagasz się z: bólem, urazem, kontuzją, przeciążeniem, problemami z napięciem mięśniowym lub schorzeniami narządu ruchu, przyjdź na indywidualne konsultacje z fizjoterapeutą. Spotkanie obejmuje wywiad oraz badanie przedmiotowe, na podstawie którego określany jest stan funkcjonalny pacjenta. Następnie dobierany jest indywidualny plan rehabilitacji oraz zalecenia do samodzielnej pracy w domu. Konsultacje prowadzi fizjoterapeuta: Marta Zasada lub Rafał Ciechański.

Obowiązkowe zapisy: 881931049, kontakt@osrodekcemicus.pl

Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dla uczestników dostępną tutaj.

bezplatne zajecia_cemicus2