Lusine Duryan

Lusine Duryan

 p.o dyrektora, pedagog specjalny

Wykształcenie

  • Studia Podyplomowe, CSR – cele zrównoważonego rozwoju w strategii firmy, Akademia Leona Koźmińskiego,
  • Studia licencjackie na kierunku Pedagogika Specjalna (edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną), Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
  • Studia licencjackie na kierunku socjologia (reklama, marketing, nowe media), Collegium Civitas

Kursy i szkolenia

 Doświadczenie

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi z niepełnosprawnością. Od początku drogi zawodowej związana jestem z organizacjami pozarządowymi i działaniami społecznymi. Będąc przez kilka lat kierownikiem Klubu Myszki Norki funkcjonującego w ramach Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” realizowałam wiele inicjatyw oraz wydarzeń. Byłam inicjatorką i koordynatorką projektów na rzecz integracji dzieci pełnosprawnych z dziećmi z niepełnosprawnością, w tym Integracyjnych Szkółek Sportowych Klubu Myszki Norki. Od wielu lat z pasją działam w organizacji pozarządowej jako lider dzieci i młodzieży zdobywając doświadczenie w zarządzaniu rozmaitymi projektami. Członkini Dialogu Społecznego do Spraw Niepełnosprawności działającego przy m.st Warszawy.

Swoją pasję realizacji inicjatyw na rzecz osób z niepełnosprawnością zamieniam w działania pisząc i realizując projekty grantowe oraz dotacyjne.
Na działania w ośrodku rehabilitacji CEMICUS przenoszę swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe i organizacyjne, dzięki czemu pomysły i najbardziej odważne marzenia zmieniają się w rzeczywistość.

Zainteresowania

Wolne chwile spędzam w gronie najbliższych i przyjaciół. Uwielbiam podróże, chodzenie po górach, aktywne spędzanie czasu.